BOYS FIRST-TEAM
Robert Dean
Raleigh, N.C.
Will
Garner
Augusta, Ga.
Marcus
Jones
Graham, Texas
Bo
Miller
Baton Rouge, La.
Gilberto
Morales
Caracas, Venezuela
Chris
Riley
San Diego, Calif.
Justin
Roof
Conway, S.C.
Patrick
Vadden
Louisville, Ky.
Mark
Wilson
Menomonee Falls, Wis.
Tiger
Woods
Cypress, Calif.
BOYS SECOND-TEAM
Derek Jackson
Dunwoody, Ga.
Dax
Johnston
Yukon, Okla.
Michael
Jones
Mesa, Ariz.
Brian
Newton
Richardson, Texas
Joe
Ogilvie
Lancaster, Ohio
Ted
Purdy
Scottsdale, Ariz.
Matt
Trevino
San Antonio, Texas
Michael
Walton
Palm Desert, Calif.
Brent
Wolf
Fort Worth, Texas
Chris
Wollmann
Parma, Ohio
BOYS THIRD-TEAM
Patrick Barley
Bedford, Texas
Chad
Couch
N. Lauderdale, Fla.
Jeff
Fahrenbruch
Plano, Texas
Ryan
Hietala
Tucson, Ariz.
Jeremy
Julie
Fenwick, Ontario
Brian
Kassel
Jacksonville, Fla.
Justin
Klein
Phoenix, Md.
Doug
LaBelle
Mt. Pleasant, Mich.
William
Moore
Edmond, Okla.
Darren
Points
Pekin, Ill.
BOYS HONORABLE MENTION
Jason Barba
Virginia Beach, Va.
Brett
Boner
Birmingham, Ala.
Billy
Brown
Stillwater, Okla.
Jason
Buha
Farmington Hills, Mich.
Scott
Butler
W. Palm Beach, Fla.
Tyler
Crawford
McComb, Miss.
Joshua
Cupp
Rome, N.Y.
John
Curley
Osterville, Mass.
Brad
Elder
Plano, Texas
Ryuji
Imada
Lutz, Fla.
Grant
Kentworthy
W. Des Moines, Iowa
Daniel
Konieczny
Mt. Pleasant, Pa.
Erron
Nielsen
Rockford, Ill.
Gary
Shankland
Ormond Beach, Fla.
Tim
Spitz
Pittsford, N.Y.
Chad
Starliper
Knoxville, Tenn.
Francisco
Valera
Barcelona, Spain
Jason
Walters
Memphis, Tenn.
Gage
Weekes
Mill Neck, N.Y.
Deron
Zinnecker
Hutto, Texas
|
GIRLS FIRST-TEAM
Alicia Allison
Santa Ana, Calif.
Kellee
Booth
Coto de Caza, Calif.
Heather
Bowie
Edmond, Okla.
Betty
Chen
Beaconsfield, Quebec
Erika
Hayashida
Lima, Peru
Emilee
Klein
Studio City, Calif.
Kelli
Kuehne
Dallas, Texas
Wendi
Patterson
Atlanta, Ga.
Abby
Pearson
Florence, S.C.
Lisa
Penske
Bethlehem, Pa.
GIRLS SECOND-TEAM
Jenny Bartley
Houston, Texas
Victoria
Boysen
Fort Worth, Texas
Eunice
Choi
Dove Canyon, Calif.
Jamie
Koizumi
Kailua-Kona, Hawaii
Kim
Little
Temple Terrace, Fla.
Erin
OĠNeil
Zephyrhills, Fla.
Grace
Park
Honolulu, Hawaii
Dina
Taylor
Debary, Fla.
Jennifer
Waterhouse
Sugar Land, Texas
Skyli
Yamada
Sandy, Utah
GIRLS HONORABLE MENTION
Heather Hoffman
Metamora, Ill.
Rachel
Poston
Winter Park, Fla.
Lee
Shirley
Roanoke, Va.
Amy
Weeks
Abilene, Texas
Ashley
Winn
West Monroe, La.
|