BOYS FIRST-TEAM
Ryan Armour
Silver Lake, Ohio
Jeff
Fahrenbruch
Plano, Texas
Robert
Floyd
Miami Beach, Fla.
Michael
Henderson
Raleigh, N.C.
Marcus
Jones
Graham, Texas
Joel
Kribel
Pleasanton, Calif.
Eddy
Lee
Corona, Calif.
Gilberto
Morales
Caracas,Venezuela
Ted
Oh
Torrance, Calif.
Tiger
Woods
Cypress, Calif.
BOYS SECOND-TEAM
Darren Angel
Northridge, Calif.
Chris
Berry
Yorba Linda, Calif.
Michael
Boyd
Tulsa, Okla.
Lewis
Chitengwa
Harare, Zimbabwe
Grady
Girard
Newport, Vt.
Albert
Hromulak
Johnstown, Pa.
Michael
Jones
Mesa, Ariz.
Patrick
Perez
Rancho Santa Fe, Calif.
Justin
Roof
Conway, S.C.
Gary
Shankland
Ormond Beach, Fla.
BOYS THIRD-TEAM
Steve Bright
Tyler, Texas
Will Garner
Augusta, Ga.
Robert
Hooper
Coral Springs, Fla.
Charles
Howell
Augusta, Ga.
Ryuji
Imada
Tampa, Fla.
Hank
Kuehne
Dallas, Texas
Brian
McCann
Mississauga, Ontario
Greg
Robertson
Roswell, N.M.
Michael
Watson
Menomonee, Falls, Wis.
BOYS HONORABLE MENTION
Jeremy Anderson
Lake Mary, Fla.
Jason
Buha
Farmington Hills, Mich.
John
Gaddy
Wilmington, Del.
Ted
Haley
Rye, N.Y.
Brad
Kittsley
Pleasantville, N.Y.
Mike
Meade
Bluefield, W. Va.
Josh
McCumber
Middleburg, Fla.
John
Mercer
Mesa, Ariz.
Kevin
Mihailoff
Naples, Fla.
D.A.
Points
Pekin, Ill.
Rory
Sabbatini
Port Elizabeth, South Africa
Mike
Shevlin
Austin, Texas
P.J.
Smith
Morristown, Tenn.
Ted
Soule
Austin, Texas
Bo
Van Pelt
Richmond, Ind.
Phillip
Walters
Garland,
Texas
Chris
Wollmann
Parma, Ohio
|
GIRLS FIRST-TEAM
Kellee Booth
Coto de Caza, Calif.
Holly
Carriker
San Antonio, Texas
Betty
Chen
La Quinta, Calif.
Jenny
Chuasiriporn
Timonium, Md.
Heather
Graff
Kennewick, Wash.
Cristie
Kerr
Miami, Fla.
Kelli
Kuehne
Dallas, Texas
Grace
Park
Phoenix, Ariz.
Wendi
Patterson
Atlanta, Ga.
Skyli
Yamada
Sandy, Utah
GIRLS SECOND-TEAM
Alicia Allison
Santa Ana, Calif.
Elizabeth
Bauer
Pinellas Park, Fla.
Heather
Bowie
Edmond, Okla.
Keri
Cornelius
Scottsdale, Ariz.
Shauna
Estes
Orangeburg, S.C.
Erika
Hayashida
Lima, Peru
Jody
Niemann
Rigby, Idaho
Jo
Jo Robertson
Roswell, N.M.
Lisa
Penske
Bethlehem, Pa.
Ann
Pohira
Winter Park, Fla.
GIRLS HONORABLE MENTION
Maria Baena
Peieira, Colombia
Kris
Derdenger
Paradise Valley, Ariz.
Elizabeth
Gilley
Flossmoor, Ill.
Katy
Loy
Ann Arbor, Mich.
Mary
Moan
Far Hills, N.J.
Laura
Moore
Diamondhead, Miss.
Stacy
Rambin
Tulsa, Okla.
Keri
Sawvell
Prairie Du Chien, Wis.
Jennifer
Waterhouse
Sugar Land, Texas
|