BOYS FIRST-TEAM
John Engler
Augusta, Ga.
David
Gossett
Germantown, Tenn.
Charles
Howell
Augusta, Ga.
Trevor
Immelman
Somerset West, South Africa
Bryce
Molder
Conway, Ark.
Michael
Morrison
Signal Mountain, Tenn.
Boyd
Summerhays
Farmington, Utah
Kyle
Thompson
Easley, S.C.
Bubba
Watson
Bagdad, Fla.
Jeremy
Wilkinson
South Bend, Ind.
BOYS SECOND-TEAM
Nick Cassini
Atlanta, Ga.
Michael
Chavez
Santa Barbara, Calif.
Chris
Emanuel
Ottumwa, Iowa
Shane
McMenamy
Grand Forks, N.D.
Brian
Nosler
Lake Oswego, Ore.
Carl
Pettersson
Greensboro, N.C.
Akio
Sadakata
Tampa, Fla.
Rob
Simmons
Walterboro, S.C.
Russell
Surber
Flintridge, Calif.
Scott
Volpitto
Augusta, Ga.
BOYS THIRD-TEAM
Jason Allred
Ashland, Ore.
Kevin
Haefner
Pittsford, N.Y.
Jeff
Klauk
Ponte Vedra Beach, Fla.
John
Klauk
Ponte Vedra Beach, Fla.
Andy
Miller
Napa, Calif.
David
Miller
Daphne, Ala.
Scott
Moore
Collinsville, Ill.
Larry
Nuger
Longmeadow, Mass.
Jeff
Quinney
Eugene, Ore.
Scott
Wingfield
Pleasanton, Calif.
BOYS HONORABLE MENTION
Wink Amerman
Seminole, Fla.
Jeremy
Anderson
Lake Mary, Fla.
Noah
Backman
St. George, Utah
B.J.
Brown
Staunton, Ill.
Daniel
Brunson
Greenville, S.C.
Jonathan
Byrd
Columbia, S.C.
Kelsey
Cline
Yukon, Okla.
Olivier
David
Nantes, France
Wayne
De Hass
South Africa
Andy
Doeden
Fargo, N.D.
Cory
Driskill
Lubbock, Texas
Freeman
Fite
Anniston, Ala.
Brad
Garner
Augusta, Ga.
Lucas
Glover
Greenville, S.C.
Robert
Goldfaden
Miami Beach, Fla.
Billy
Harvey
Las Vegas, Nev.
Tatsuhiko
Ichihara
Yokohama, Japan
David
Kang
Torrance, Calif.
Mac
Kellett
Florence, S.C.
Johan
Kok
Peachtree City, Ga.
Scott
Lander
Kingman, Ariz.
Edward
Loar
Rockwall, Texas
Troy
Matteson
Austin, Texas
Ryan
Meyer
Fresno, Calif.
Leif
Olson
Golden, Colo.
Aaron
Pellegrom
Grayson, Ga.
Grant
Smith
Tempe, Ariz.
Sal
Spallone
Vero Beach, Fla.
Jimmy
Walker
Cibolo, Texas
Taylor
Walsh
Napanoch, N.Y.
Travis
Whisman
Reno, Nev.
Jeffrey
Yeckes
Boca Raton, Fla.
|
GIRLS FIRST-TEAM
Elizabeth Bauer
Valrico, Fla.
Molly
Cooper
Scottsdale, Ariz.
Nicole
Dalkas
Palm Desert, Calif.
Shauna
Estes
Orangeburg, S.C.
Candy
Hannemann
Rio de Janeiro, Brazil
Leigh
Anne Hardin
Martinsville, Ind.
Angela
Jerman
Columbus, Ga.
Kelli
Kamimura
Burlington, Wash.
Grace
Park
Phoenix, Ariz.
Reilley
Rankin
Hilton Head Island, S.C.
GIRLS
SECOND-TEAM
Jessica
Belskis
Worthington, Ohio
Dorothy
Delasin
Daly City, Calif.
Hilary
Homeyer
Edina, Minn.
Shannon
Ingalls
Fallbrook, Calif.
Lauren
Jeske
Tampa, Fla.
Stephanie
Keever
Las Vegas, Nev.
Marcy
Newton
High Point, N.C.
Julie
Oh
Torrance, Calif.
Cimmie
Shahan
Spring Grove, Pa.
Ryley
Webb
Bracebridge, Ontario
GIRLS
HONORABLE MENTION
Brenda
Anderson
Austin, Texas
Heather
Angell
Winston-Salem, N.C.
Laura
Blessey
Mandeville, La.
Pam
Buff
Barrington, Ill.
Jenna
Daniels
Bonita, Calif.
Jill
Gomric
Belleville, Ill.
Han
Hee-Won
Seoul, South Korea
Laura
Henderson
Essex, Ontario
Lisette
Lee
Kenner, La.
Amie
Lehman
Pittsford, N.Y.
Sara
Levin
Lititz, Pa.
Patricia
Martinson
Marion, Iowa
Randi
Meadows
San Antonio, Texas
Stacy
Rambin
Tulsa, Okla.
Jennifer
Rosales
Diamond Bar, Calif.
Kim
Rowton
San Antonio, Texas
Jenny
Throgmorton
West Paducah, Ky.
Anna
Umemura
Honolulu, Hawaii
Katy
Wilkinson
South Bend, Ind.
|