BOYS FIRST-TEAM
Erik Compton
Miami, Fla.
J.C.
DeLeon
Tulsa, Okla.
Christo
Greyling
Durban, South Africa
Ryan
Hybl
Colbert, Ga.
Jamie
Kellam
Pflugerville, Texas
John
Lepak
La Habra Heights, Calif.
Sean
O'Hair
Bradenton, Fla.
Adam
Rubinson
Fort Worth, Texas
Brady
Stockton
San Ramon, Calif.
David
Wagenseller
Wilmington, Ohio
SECOND TEAM
Daniel Brunson
Greenville, S.C.
Randy
Creighton
Las Vegas, Nev.
Jason
Hartwick
Sacramento, Calif.
Nicholas
Loar
Rockwall, Texas
Hunter
Mahan
McKinney, Texas
Todd
Miller
Napa, Calif.
David
Oh
Cerritos, Calif.
James
Oh
Lakewood, Calif.
Matthew Rosenfeld
Plano, Texas
Russell
Wrentz
Cabot, Ark.
THIRD TEAM
Michael Beard
Palm Desert, Calif.
Rob
Beasley
Greensboro, N.C.
Ramon
Bescansa
Santiago, Spain
Ben
Duncan
Greenville, S.C.
Brett
Johnson
Hilton Head Island, S.C.
Gregg
Jones
Florence, S.C.
Nick
Manthey
Mesa, Ariz.
Laurent
Satoh
Richardson, Texas
J.J.
Wall
San Antonio, Texas
Ronald
Won
Irvine, Calif.
HONORABLE MENTION
Joseph Affrunti
Crystal Lake, Ill.
Jason
Allred
Ashland, Ore.
Benoit
Beisser
Scottsdale, Ariz.
Camilo
Benedetti
Medellin, Colombia
Clay
Bingham
Spanish Fork, Utah
Brett
Bockmann
Palm Desert, Calif.
Tommy
Branch
Vidalia, Ga.
Michael
Carbone
Brewster, Mass.
John
Carter
Thomasville, N.C.
Ryan
Cassidy
Arlington Heights, Ill.
Mike
Castleforte
Dayton, Ohio
Matthew
Cohn
La Jolla, Calif.
Matt
Davidson
Lawrenceville, N.J.
Bubba
Dickerson
Hilliard, Fla.
Lorne
Don
Toronto, Ontario
Patrick
Flynn
Westport, Conn.
Sergio
Garcia
Castellon, Spain
Adam
Gary
Bowling Green, Ky.
Bill
Haas
Greer, S.C.
Brian
Hawver
Americus, Ga.
Taro
Hiroi
Kouchi, Japan
Kevin
Kornowa
Toledo, Ohio
Ken
Lewis
South Dennis, Mass.
Matt
Lindholm
Georgetown, Texas
Michael
Maness
Galivants Ferry, S.C.
Doug
Manor
Garland, Texas
Kris
Mikkelsen
Woodstock, Ga.
Leif
Olson
Golden, Colo.
Wesley
Pate
Pensacola, Fla.
John
Robertson
Olympia, Wash.
Todd
Rodemich
Quincy, Ill.
Michael
Roling
Jefferson City, Mo.
Nick
Seymour
Tustin, Calif.
Hans
Sherman
Chestnut Hill, Mass.
Brandt
Snedeker
Nashville, Tenn.
Taylor
Walsh
Napanoch, N.Y.
|
GIRLS FIRST-TEAM
Beth Bauer
Cramerton, N.C.
Maria Garcia-Estrada
Tenerife, Spain
Leigh Anne Hardin
Martinsville, Ind.
Jimin Kang
Shoreline, Wash.
Julia Kraschinski
Whitianga, New Zealand
Candie Kung
Fountain Valley, Calif.
Paula Marti
Barcelona, Spain
Virada Nirapathpongporn
Bangkok, Thailand
Kim Rowton
San Antonio, Texas
Brittany Straza
Fort Myers, Fla.
SECOND TEAM
Nancy Abiecunas
Fort Collins, Colo.
Danielle Downey
Rochester, N.Y.
Samantha Fox
Whites Creek, Tenn.
Emily Gilley
Flossmoor, Ill.
Candy Hannemann
Rio de Janeiro, Brazil
Angela Jerman
Columbus, Ga.
Miriam Nagl
Berlin, Germany
Jessica Reese
Santa Rosa, Calif.
Angela Rho
Fullerton, Calif.
Celeste Troche
Asuncion, Paraguay
HONORABLE MENTION
Heather Angell
Winston-Salem, N.C.
Bridget Bieth
Sacramento, Calif.
Christi Cano
San Antonio, Texas
Whitney Code
Tampa, Fla.
Marla Cox
Lima, Ohio
Dorothy Delasin
Daly City, Calif.
Lisa Dernick
The Woodlands, Texas
Kristin Dufour
Austin, Texas
Mollie Fankhauser
Dublin, Ohio
Katie Futcher
The Woodlands, Texas
Raphael Garstecki
Milwaukee, Wis.
Sarah Johnston
Benton, La.
Kelli Kamimura
Burlington, Wash.
Kim Kouwabunpat
Upland, Calif.
Ashley Leonard
Rocky Mount, N.C.
Randi Meadows
San Antonio, Texas
Lisa Meshke
Blooming Prairie, Minn.
Kristy McPherson
Conway, S.C.
Laura Myerscough
Charleston, Ill.
Stacy Prammanasudh
Enid, Okla.
Cimmie Shahan
Spring Grove, Pa.
Abby Spector
Waterville, Maine
Kimberly Strong
Nottingham, Pa.
Courtney Swaim
Duluth, Ga.
Satarak Walailak
Los Angeles, Calif.
Aree Wongluekiet
Bradenton, Fla.
|